GoldLionClinic jest miejscem, w którym wychodzimy naprzeciw potrzebom osób dorosłych, młodzieży, dzieci i ich rodziców. Wykwalifikowany zespół specjalistów naszego Centrum świadczy pomoc psychologiczną w wielu obszarach związanych ze zdrowiem psychicznym człowieka oraz ogólnie pojętym jego psychicznym dobrostanem. Dlatego też nasze usługi skierowane są zarówno do osób zmagających się z trudnościami i zaburzeniami natury psychicznej, jak również do tych, którzy dbając o swój rozwój sięgają po wsparcie w tym zakresie.

Nasze Centrum skupia zespół doświadczonych specjalistów, zaangażowanych w świadczenie wysokiej jakości usług psychoterapeutycznych, seksuologicznych oraz psychologicznych. Doświadczenie w pracy klinicznej oraz nieustające podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy pozwalają na skuteczne łączenie naszej wiedzy psychologicznej, doświadczenia oraz nowoczesnych technik diagnostycznych w celu sprawowania profesjonalnej opieki nad pacjentami z problemami partnerskimi lub będących w sytuacjach kryzysowych.

Rozumiemy, że rozpoczęcie terapii może być trudną decyzją, dlatego staramy się zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki. Oprócz zapewnienia bezpiecznej, poufnej i sprawdzonej praktyki terapeutycznej, starannie zaprojektowaliśmy przestrzeń ośrodka tak, żeby każdy z pacjentów czuł się w nim swobodnie. To przyjazna enklawa przepełniona spokojem.

W Centrum GoldLionClinic jesteśmy wrażliwi na wszelkie piętno społeczne. Wychodzimy naprzeciw stygmatyzacji – wierzymy, że atmosfera pełna szacunku, zrozumienia i akceptacji to fundament współpracy w ośrodku zapewniającym wsparcie osobom cierpiącym. Wszelkie ujawniane w trakcie spotkań informacje objęte są zasadą poufności i tajemnicy zawodowej.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu profesjonalnej, skutecznej i adekwatnej do sytuacji życiowej pomocy w atmosferze dyskrecji i bezpieczeństwa.

Pozwól nam zadbać o Twój rozwój!

Do zobaczenia